Dosud největší konference k EET proběhla v Brně

V termínu 16. – 17. 9. se v Brně uskutečnila dosud největší konference spolu s prvním veletrhem ohledně elektronické evidence tržeb.
Této akce se zúčastnili Andrej Babiš, generální ředitel Martin Janeček a v neposlední řadě také náměstkyně ministra financí pro daně a cla Alena Schillerová.

  • Akce Daňového klubu
  • 25. 7. 2016

Konferenci s názvem „ Evidence tržeb v akci“ organizovalo Ministerstvo financí a Finanční správa ve spolupráci se Svazem obchodu a cestovního ruchu ČR.
Jako místo konání byly vybrány kongresové prostory brněnského výstaviště, kam dorazilo téměř 1500 návštěvníků z řad podnikatelů, zástupců zaměstnavatelských a podnikatelských svazů.
Na akci se prezentovalo více jak 27 společností, k čemuž se vyjádřil ministr financí Andrej Babiš „Těší mě, že firmy projevily o účast na tomto veletrhu tak velký zájem, čímž nám potvrdily, že naše rozhodnutí ponechat otevřený trh bylo správné “.

Průběh konference byl rozčleněn do tří odborných bloků, ve kterých metodici MF a FS seznámili návštěvníky s obecnými informacemi o evidenci tržeb, detailně popsali harmonogram náběhu, vysvětlili jednotlivé kroky nezbytné pro zahájení evidence tržeb, informovali je o technickém zabezpečení či o průběhu kontrol a možných sankcích.
Spolu s konferencí probíhala po celý den pod záštitou Svazu obchodu a cestovního ruchu unikátní expozice pokladních řešení včetně ukázek elektronické evidence tržeb v praxi.

 

 

 

Registrace na akci

Chci se registrovat

Daňový Klub používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

OK