Společnost Daňový klub s. r. o. vznikla v květnu roku 2016 jako projektová společnost pro vzdělávání a poradenství v oblasti daní, účetnictví a podnikání jako takového. Přestože je společnost stará jen několik let, podstatu své činnosti staví na více než čtvrt století dlouhé praktické zkušenosti svých klíčových zaměstnanců a spolupracovníků. Projekt daňového a podnikatelského vzdělávání byl souběžně odstartován i v dalších zemích – v Lotyšsku a Estonsku (prostřednictvím koncernové společnosti SIA “TAX CLUB“ ).

Jedním z prvotních obsahových záměrů byla konstruktivní kritika projektu zavedení elektronické evidence tržeb v České republice a související vzdělávací a poradenské služby směřující k minimalizaci dopadů EET. na podnikatele. Později jsme se rozhodli rozšířit projekt na globální poradenství a vzdělávání v oblasti daní a podnikání. Při organizaci vzdělávacích akcí pečlivě dbáme na to, aby pracně budované know - how neskončilo v nepovolaných rukou a vyhrazujeme si právo neposkytnout naše služby osobám, které neprokáží svůj vztah k podnikatelské činnosti.

Společnosti Daňový klub s. r. o. a SIA “TAX CLUB“  jsou od roku 2018 součástí koncernu TERRINVEST.

Logo společnosti Daňový klub s. r. o. je ochrannou známkou č. 361907 zapsanou u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR s právem přednosti od 24.08.2016.

 

 

 

Daňový Klub používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

OK